Купити суміш під газон з оперативною доставкою по Києву та Київській області від 1 дня

Суміш під газон від 230 грн/м3
Актуальність ціни, обов’язково, уточнюйте на день формування замовлення.

Калькулятор плотности

info

В наличии: от 5 тонн

Купить смесь растительную: *
Fill out this field

Суміш під газон

Кожен хто купив дачу мріє про красивий і вічно зеленому газоні у дворі, який разует очей. А коли раннім літнім ранком нога ступає на росу на газоні то серце завмирає. І цю ідеальну картинку бачать все.

І багато хто думає – нічого складного, зараз ділянку приведу в порядок після будівельників, газончик висію, поллю і буду чекати коли ж буде краса. А на практиці ідеальний газон вийде виростити тільки на ідеально підібраній суміші під газон.

Перш ніж почати підготовку до засіву газону, необхідно провести лабораторні дослідження ґрунту і переконається, що показник його кислотності, не вище 7, якщо показання вище, то в верхній шар ґрунту потрібно додати вапно або деревну золу погашаючи кислотність. А якщо кислотність ґрунту занижена тоді ґрунт потрібно посипати сірчаним порошком (дивіться інструкцію).

Компанія «ЗеленГрунт» пропонує купити готову суміш потрібної рихлості і кислотності для того що б Ваш майбутній газон радував Вас не один рік.

Суміш ґрунту під газон – це суміш чорнозему 50% і різні компоненти в залежності від того який у Вас буде газон, і чорнозем, це головний компонент, а ось що ще додати в чорнозем – залежить від того який газон Ви запланували, склад різний для рулонного і посівного газону.

Для підготовки суміші під посівної газон в суміш додається гумус, від 10% і тоді формула суміші під посівної газон може виглядати так: 50% чорнозем + 30% торф + 10% гумус + 10% пісок. Для того що б рулонний газон прижився і не погано себе почував Вам потрібна наступна суміш: 50% чорнозем 25% пісок + 25% торф

Меню