Суміш грунту рослинного

Суміш під газон від 230 грн/м3
Актуальність ціни, обов’язково, уточнюйте на день формування замовлення.

Калькулятор плотности

info

В наличии: от 5 тонн

Купить смесь растительную: *
Fill out this field

Смесь грунта растительного

Суміш ґрунту рослинного (в народі: грунтовий грунт) – це суміш з трьох компонентів, що складається з низинного торфу, землі і піску.

Культурним рослинам, які садівники висаджують на ділянці, необхідний родючий ґрунт. Далеко не всі ділянки можуть забезпечити все необхідне для отримання повноцінного врожаю. Через кілька років активної експлуатації земля на ділянці виснажується, врожаї дрібнішають. Для відродження врожайності необхідно удобрити або підживити ділянку. Компанія «ЗеленГрунт» допоможе оптимізувати ґрунт Вашої ділянки запропонувавши Вам суміш ґрунту рослинного.

Суміш ґрунту рослинного активно використовують дачники, садівники професійні ландшафтні дизайнери. Використання суміші ґрунту рослинного при висадці квітів дає можливість виростити гарні клумби, а використання при висадці розсади зібрати хороший урожай.

Дуже часто суміш ґрунту рослинного використовують при створенні теплиць в яких в подальшому вирощуються овочі або квіти.

У побуті родючий ґрунт і суміш ґрунту рослинного – синоніми, але ці слова, найчастіше, асоціюють з високими врожаями. Якщо садівники з року в рік збирають значні врожаї і їх ділянки не дають знос ґрунту, то вони і не вникають в такі тонкощі як склад ґрунту. Садівники і далі продовжують садити саджанці і збирати врожаї, а ось якщо ґрунт виснажується пропонуємо звернеться в компанію «ЗеленГрунт» де наші фахівці підберуть для будь-якого садівника потрібну йому суміш ґрунту рослинного для відновлення родючості земель на ділянці. Також менеджери компанії підберуть техніку, яка зможе доставити потрібну вам суміш.

Меню