Купити пісок річковий з доставкою в Києві та області від 1 дня

Калькулятор плотности

info

В наличии: от 5 тонн

Купить песок речной: *
Fill out this field

Песок речной

Річковий пісок – найчастіше використовується в будівництві, спосіб видобутку – підйом матеріалу з русла річки (це також може бути пересохла річка). Його відмінність від інших видів осадових порід в його очищенні від глиняних вкраплень і великих шматків або уламків.

Річковий пісок застосовують у всіх будівельних сферах, для виготовлення більшості бетонних сумішей, для виготовлення виробів з бетону, також використовують для будівельного розчину або для приготування сухої суміші, рідше для стяжки або затірки, як наповнювач для барвників.

Даний матеріал успішно використовується в декораціях змішуючи пісок з барвником, отримуючи в результаті спеціальні структурні покриття.

Виробництво скла повністю залежить від поставок річкового піску.

Річковий пісок буває крупнозернистий, середньо- і дрібного зерна. Зерна округлої форми, колірної градації від сірого до світло-жовтого в залежності від місця покладів. Кольоровість не впливає на характеристики або властивості піску.

Компанія «ЗеленГрунт» реалізує пісок річковий з доставкою в Київ і Київську область, зателефонуйте нам, і наші менеджери організують Вам

поставки в зручний для Вас час.

Меню