Купити пісок яружний з доставкою в Києві та області від 1 дня

Калькулятор плотности

info

В наличии: от 5 тонн

Купить песок овражный: *
Fill out this field

Песок овражный

Яружний пісок – це осадова гірська порода, яка видобувається відкритим способом, у відкритих розрізах (ярах) або кар’єрах за допомогою бульдозерів і екскаваторів. Вона має багатокутну і шорстку поверхню піщинки, дрібнозернистий, діаметром від 0.5 мм до 1.7 мм. Характеристики яружного піску залежать від місця залягання мінералів.

Його поверхня і форма сприяє гарній сцеплюваності, що дозволяє використовувати його при приготуванні:

  • будівельних розчинів
  • штукатурних розчинів

А також безпосередньо в будівельних роботах. До складу яружного піску в невеликій кількості може входити глина тому його використовують для приготування сумішей для кладок і при створенні дренажу. При виготовленні низькопробного бетону використовується нечистий (з пиловими і глиняними вкрапленнями) пісок, так само його використовують при відсипати доріг.

Для більшості будівельних робіт підходить яружний пісок замість дорожчого за ціною річкового.

На території Києва і Київської області видобуваються поклади піску зустрічаються дуже часто, і видобуток проводиться практично без зупинок.

Якщо Вам потрібен якісний яружний пісок зателефонуйте нам, і наші менеджери запропонують Вам кращі варіанти даного матеріалу і найкоротші терміни доставки.

Зателефонувавши в компанію «ЗеленГрунт» Ви зможете замовити яружний пісок в потрібній Вам кількості і потрібної Вам якості. Швидка доставка своїм автопарком.

Меню