Купити пісок з доставкою в Києві та області від 1 дня

Купити пісок з доставкою в Києві та області від 1 дня

Калькулятор плотности

info

В наличии: от 5 тонн

Купить песок: *
Fill out this field

Пісок

Що таке пісок? Пісок – це чистий мінерал, осадова гірська порода – кварц, який утворюється шляхом руйнування твердих гірських порід.

Як можна використовувати даний матеріал при благоустрої ділянки або озелененні? В озелененні він просто незамінний. Завдяки йому ґрунти з щільних перетворюються в пухкі. Додаючи пісок в ґрунт, садівники сприяють здатності ґрунту пропускати воду. Грунт пропускає воду і зверху не утворюється груба кірка.

При плануванні ділянки брудний або непридатний для будівництва пісок використовується для відсипання болотистих частин ділянки. Так само його використовують для створення альпінарію і альпійських гірок. У весняний період ним підсипають газони, котрі прокинулися по весні, вирівнюючи нерівності, що утворилися за попередній літо і зиму. Намивними пісками формують цілі ділянки для будівництва будинків.

Так само цю осадову гірську породу використовують в будівництві, і

складно назвати на якій стадії будівництва його не використовують. Чистий і якісний пісок використовують при виготовленні цегли і бетону, цементних сумішей у внутрішніх оздоблювальних роботах, таких як штукатурка. Давайте розберемося скільки ж видів піску, які можна купити в Києві та Київській області. Це кар’єрний пісок, яружний пісок, річковий пісок. Найчастіше купують яружний та річковий пісок.

Зателефонуйте нам, і наші менеджери підберуть Вам потрібний вид піску,

узгодять кількість і якість, спосіб і час доставки.

Меню