Фасовка

Торф

В мішках 50л. – 40грн. за один мішок самовивозом;

В біг-бегах 1000 л. – 600 грн. За одиницю самовивозом.

Торф це матеріал має унікальний склад з унікальними властивостями і структурою. 100% органічне походження, яке утворюється в процесі перегнивання залишків трав або рослин і моху.

Одне з основних призначення торфу-відновлення (або поліпшення) родючості землі. Органічний матеріал, потрапляючи в грунт, підвищує її поживність, покращує повітро-і гідро- обміни.

Але не завжди на ділянку зручний заїзд для машини, а іноді він і зовсім відсутня. У таких випадках компанія ЗеленГрунт пропонує доставку фасованого торфу. – в мішках по 50 л. Великі обсяги готуються під замовлення.

Ґрунтова суміш в мішках

Ґрунтова суміш в мішках це насичена гумусом грунт, має практично чорний колір, і зернисто-комковий тип структури.

Компанія «ЗеленГрунт» доставляє грунтову суміш в мішках по 50 л навіть в центр Києва, що дуже зручно з урахуванням відсутності місця під вивантаження насипом.

Наші консультанти з радістю проконсультують Вас про наявність та якість суміші та про можливу доставку по Києву та Київській області.

Наши консультанты с радостью проконсультирую Вас о наличии и качестве смеси и о возможной доставке по Киеву и Киевской области.

Чорнозем в мешках

Чорнозем родючий грунт, фасований в мішки по 50 л, багатий гумусом і чудово підходить для доставки маленьких обсягів або самовивозом.

Компанія «ЗеленГрунт» здійснює поставки грунту в Київ і по області, зателефонуйте нам і наші менеджери запропонують Вам зручне для Вас час доставок.

Чернозем в мешках

Пісок фасований

Річковий і яружний пісок не замінний в будівельних роботах, але не завжди потрібен великий обсяг. Тому компанія «ЗеленГрунт» пропонує купити пісок в мішках. Це зручно при відсутності заїзду для великих машин.

Для замовлення потрібно просто зателефонувати в компанію ЗеленГрунт і домовиться про постачання з нашим менеджером.

Меню