Купити чорнозем польовий з доставкою в Києві та Київській області Доставка від 1 дня

Чорнозем польовий від 220грн/м3
Актуальність ціни, обов’язково, уточнюйте на день формування замовлення.

Калькулятор плотности

info

В наличии: от 5 тонн

Купить грунт полевой: *
Fill out this field

Грунт полевой

Чорнозем польовий або польовий ґрунт (рослинний) можна купити у нас.

Польовий ґрунт це – верхній шар ґрунту, який характеризується високим вмістом гумусу, насичений мікроелементами, темно-каштановий вид ґрунту.

Найчастіше видобувається територіально на правому березі Києва, Києво-Святошинський район. Польовий чорнозем поступається за якістю і родючості лугового.

Польовий чорнозем при правильному користуванні і в сприятливих для нього умовах протягом декількох років експлуатується, не проявляючи ознаки виснаження. Відновлюється порівняно швидко і недорого.

Відновити родючість чорнозему польового можна за допомогою додавання торфу або перегною. На невеликих садових ділянках можливе відновлення родючості ґрунту за допомогою гумусних ям.

Польовий чорнозем активно використовується в садівництві. Він простий у використанні і в більшості випадків не вимагає додаткових домішок.

Використання польового ґрунту в ландшафтному дизайні забезпечує хороший результат приживлюваності газону.

Представники нашої компанії дадуть вичерпну консультацію і підкажуть скільки ґрунту Вам може знадобиться, складуть графік поставок по Києву та Київській області від 3 м3.

Наявність свого автопарку дозволить компанії «ЗеленГрунт» здійснити доставку потрібного Вам кількості чорнозему швидко і в повному обсязі.

Меню