Купити чорнозем луговий з доставкою в Києві та Київській області від 1 дня

Чорнозем луговий від 220грн/м3
Актуальність ціни, обов’язково, уточнюйте на день формування замовлення.

Калькулятор плотности

info

В наличии: от 5 тонн

Купить чернозем луговой: *
Fill out this field

Луговий чорнозем або лугово-чорноземний ґрунт можна купити у нас.

Луговий ґрунт має в складі значну кількість гумусу (до 8%) що робить його унікальним, нейтральну реакцію PH, насичений кальцієм і магнієм. Грунту мають зернисту структуру і переважно сірий колір. За природою – характеризується важким складом ґрунту до складу якого входять мулисті фракції. Формуються в умовах вільної зволоженості. Вміст солей не перебільшений. А також в структурі своїй не мають коренів і гілок, каменів і інших домішок.

Луговий ґрунт є найкращим аналогом чорнозему, маючи схожість складу і зовнішнього вигляду має ті ж якості. Широко використовується в озелененні при розумному розведенні торфом і піском.

Садівники часто використовують чистий луговий чорноземний ґрунт в якості добрива для городів, частини присадибної ділянки під сад. Викопавши яму для посадки дерева, часто можна виявити що в низу глина або пісок. Для забезпечення гарної приживлюваності дерев необхідно дно ями встелити луговим чорноземом. Що в майбутньому дасть необхідні мікроелементи росту дерева. Під час висадки ягідного чагарнику використовується така ж технологія здобриня вже наявного ґрунту, як і при посадці дерев.

Грунт луговий так само можна використовувати при висадці полуниці наповнюючи неглибоку траншею луговим ґрунтом, перед висадкою саджанців.

Використання лугового чорнозему в ландшафтному дизайні в чистому вигляді не рекомендується через його щільності. При необхідності компанія «ЗеленГрунт» підготує суміші з використанням лугового чорнозему, торфу і піску.

Ми поставляємо рослинну суміш приватним особам і організаціям від 3 до 300 кубометрів на добу.

Зателефонуйте нам, і наші менеджери проконсультують Вас про можливості використання чистого лугового чорнозему. Так само підкажуть чи вистачить Вам однієї машини або Вам знадобиться більше ніж одна машина чорнозему.

Компанія «ЗеленГрунт» доставить Ваше замовлення швидко і в повному обсязі завдяки наявності свого автопарку.

Меню