Купити Чорнозем з доставкою в Києві та області від 1 дня

Чорнозем від 220 грн/м3
Актуальність ціни, обов’язково, уточнюйте на день формування замовлення.

Калькулятор плотности

info

В наличии: от 5 тонн

Купить чернозем с доставкой: *
Fill out this field

Чорнозем це ґрунт рослинний, який можна купити у нас.

Компанія «ЗеленГрунт» пропонує Вам купити якісний чорнозем або ґрунт рослинний, що відповідає Вашим запитам.

Доставка чорнозему здійснюється по Києву та Київській області самоскидами 3 м³, 13 м³ і 16 м³ і 18м3. Ми поставляємо рослинну суміш приватним особам і організаціям від 3 до 300 кубометрів на добу.

Оплату можна провести: готівковим розрахунком, безготівковим розрахунком, переведенням на банківську карту.

ґрунт характеризується багатим вмістом гумусу, містить величезну кількість мікроелементів, має комкову структуру, високий вміст гумусу і кальцію, а також у нього нейтральна кислотність. У ньому немає каменів, коренів, і інших домішок.

Рослинний ґрунт незамінний при відновленні родючості землі на ділянці, або підготовці під газон. Також рекомендовано використовувати при посадці дерев і кущів підсипаючи субстрат на дно ям перед посадкою. Є базою для приготування сумішей, які використовують при ландшафтом дизайні ділянки.

«Дачниками» найчастіше використовується суміш чорнозему, торфу і піску що підсилює водно-повітряні властивості ґрунту.

Також його часто використовують при посадці рослин в парниках або теплицях.

Перекопувати чорнозем бажано вилами для збереження щільності і насичення киснем.

Через два три роки кислотність ґрунтів при активній експлуатації падає, тому періодично потрібно вносити в ґрунт попіл, тим самим вирівнюючи кислотність. А щороку (в основному восени, перед оранкою) вносячи торф садівники насичують ґрунт корисними речовинами і мінералами.

Купуйте ґрунт рослинний компанії «ЗеленГрунт» для відновлення ділянки після будівельників, так як знадобиться вирівняти ділянку після важкої будівельної техніки, яка залишає глибокі канави.

Готуючи ділянку під майбутній сад або газон не забутьте написати запит нашим менеджерам для прорахунку – скільки саме Вам знадобиться ґрунту. Також наші менеджери підкажуть потрібен Вам тільки ґрунт для реалізації Ваших планів або Вам знадобиться ще торф і пісок. Компанія «ЗеленГрунт» реалізує чорнозем ґрунт рослинний з доставкою в Києві та Київській області. Свій автопарк.

Меню