Продажа сыпучих материалов

Будівельна логістика «ЗеленГрунт»

Якщо Вас цікавить чорноземкупити його можна в Києві в компанії «ЗеленГрунт»! Також купити суміш під газон можна вже готову. Наші фахівці готують найбільш якісну суміш, яку Ви можете використовувати в будь-яку хвилину. Більш того, торф купити з доставкою можливо також у нас – він буде найбільш якісний, без сміття, який в Вашому саду або на городі підживить і «розпушить» Ваш ґрунт!

У компанії «ЗеленГрунт» сертифіковані ґрунти, торфосуміші та торф. Наявність сертифікатів підтверджує, що наша продукція високої якості.

Також компанія надає такі послуги, як оренда спецтехніки:

Більше 10 років ми займаємося озелененням, благоустроєм ділянок, а також будівельними матеріалами. У нас чудова система знижок, а ще – співробітники професіонали своєї справи. Так, наші клієнти відзначають швидкість і якість, з якими наші фахівці виконують замовлення.

Ми пропонуємо ґрунт чорнозем, торфосуміш, торфокрошкущебінь і пісок за доступними цінами. При цьому можна просто купити у нас сипучі матеріали і розбиратися далі самостійно, можна орендувати техніку і взятися за роботу за допомогою наших машин, а можна, наприклад, звернутися до нас, щоб наш співробітник приїхав і зробив все сам!

Компанія «ЗеленГрунт» забезпечує поставки в зручний для замовника час доби.

Будемо раді зробити так, щоб ґрунт на Вашій ділянці став по-справжньому родючій, щоб Ви змогли насолоджуватися красою своєї клумби і тим, як все прекрасно на ній росте. Адже пам’ятаєте – чорнозем дійсно є найбільш придатним ґрунтом для абсолютно будь-яких посадок!

Компанія «ЗеленГрунт» буде дуже рада допомогти Вам доставити, як чорнозем (ґрунт) так і інші сипучі матеріали, надати техніку в оренду, відправити своїх представників до Вас – розробити план роботи техніки чи поставок потрібних матеріалів для поліпшення Вашої ділянки. Звертайтесь, ми допоможемо Вам розрахувати ціну, надамо знижку особисто для Вас і домовимося про подальшу співпрацю.

Розрахунок тоннажу сипучих вантажів

Отримати консультацію

Fill out this field
Fill out this field
Интересующая услуга
Select an option
Fill out this field
Меню